Dziękujemy Państwu za świetne zorganizowanie Chrzcin naszego synka Franciszka. Jedzonko pyszne, atmosfera przemiła, goście bardzo zadowoleni.Pozdrawiamy

Eliza i Wojciech

Witam Pani Joanno. Mam w końcu chwilkę żeby podziękować za fajnie zorganizowane przyjęcie - chrzciny w dniu 25.01.2014. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

Tomasz Stram

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia weselnego. Było pięknie i niesamowicie. Wspaniała pomoc Pani Joanny, która również podjęła nasz motyw „brzozowy” ;-) Wspaniała obsługa, wystrój, kwiaty. Bardzo dziękujemy raz jeszcze! Nasz dzień dzięki państwu był naprawdę bezstresowy i dopracowany w najmniejszym calu .

Madzia i Mati

Wszystko było super. Gorąco dziękujemy. Życzymy Państwu Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku:):) pozdrawiamy

Państwo Pałkowie:):)

Brak nam słów, było pięknie. Od a do Z!

Iwona i Adrian

Bardzo serdeczne podziękowania dla całej obsługi, oraz P. Asi za pomoc w organizacji, dobrą radę, pyszne jedzenie oraz super obsługę najważniejszej imprezy naszego życia! Zarówno my jak i goście jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu oraz zorganizowania personelu. BARDZO DZIĘKUJEMY! Będziemy mile wspominać oraz chwalić do innych Pallatię.Mamy nadzieję jeszcze tu wrócić i bawić się na niejednym weselu.

Serdeczne podziękowania za wspaniałą obsługę, wyborne jadło i napitki oraz bardzo, bardzo zadowolonych gości weselnych.

Goście z Mielca okolic

Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, pyszne jedzenie, doskonałą obsługę i pomoc na każdym kroku.

Małgosia i Mateusz

Bardzo gorąco dziękujemy za przygotowanie i zorganizowanie perfekcyjnego pod każdym względem przyjęcia weselnego. Dziękujemy, a profesjonalizm i miłą obsługę, dziękujemy kierownikowi sali że czuwał nad wszystkim i dbał aby każdy był zadowolony.

Ewelina i Krystian

Dziś pragniemy podziękować za wspaniałą organizacje wesela, które trwało, aż do godziny 6:00 Dziękujemy za obsługę i spełnienie naszych życzeń i „zachcianek” gości ;) Obsługa była kompleksowa! Mamy również nadzieję, że miło będą Państwo wspominać ten wieczór, oraz nas i naszych gości weselnych. Z pozdrowieniami młodego małżeństwa.

Ligia i Grzegorz