Serdeczne podziękowania za zorganizowanie pięknego wesela, goście są zachwyceni jedzeniem, obsługą, całą atmosferą jaka panowała podczas tego naszego święta. Dziękujemy jeszcze raz z całych naszych dwóch serduszek teraz bijących jako jedno, za tak wspaniały dzień! :)

Renata i Mateusz

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za zorganizowanie wesela jak z bajki. Obsługa- super, jedzenie- rewelacja, Goście zachwyceni!!! Lepiej nie można sobie wymarzyć :)

Katarzyna i Piotr

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie cudownego przyjęcie weselnego!!! Wesele naszych marzeń!!!

Magdalena i Michał

Było idealnie!!! Bardzo dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za wesele na najwyższym poziomie. Dziękujemy Pani Joannie Szostak, kucharzom, kelnerom i całej obsłudze. Było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Jedzenie fantastyczne! Słowa podziękowania przekazujemy również od naszych Gości.

Dziękujemy serdecznie za organizację wymarzonego wesela. Wspaniała sala, profesjonalna obsługa, doskonałe jedzenie. Ten dzień długo pozostanie w naszej pamięci. Jak to podsumowali nasi goście „wysoko postawiona poprzeczka” Dziękujemy

Małgorzata i Michał

Dziękujemy serdecznie za wesele z marzeń, za super jedzenie, za miłą i profesjonalną obsługę, doskonałą organizację i pomoc w wykręceniu 30-metrowego autobusu na parkingu. Będziemy polecać :) (a właściwie już rekomendowaliśmy jednej parze) Super ! Dziękujemy.Zmęczeni ale przeszczęśliwi

Beata i Andrzej

Dziękujemy za wspaniałą organizację naszego wesela! Wszystko było perfekcyjnie- od jedzenia aż po sam klimat tego miejsca. Z radością będziemy polecać Pallatię znajomym.

Gosia i Tobiasz

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego przyjęcia weselnego. Wszyscy goście byli zachwyceni pięknym wystrojem, terenem wokół, pysznym jedzeniem oraz profesjonalnym podejściem obsługi. Szczególne podziękowania dla Właścicielki za WESELE NASZYCH MARZEŃ :)

DiG

W imieniu naszym i naszych Gości chcieliśmy serdecznie podziękować za organizację wspaniałego wesela. Było super!!! Dziękujemy Pani Joannie za pomoc, rady, cierpliwość, życzliwość, za wszystko! Dziękujemy również całej obsłudze za sprawną organizację, pyszne jedzenie, za wszystkie uśmiechy i pomoc :) Pozdrawiamy

Izabela i Adam