Chcielibyśmy serdecznie podziękować w imieniu wszystkich gości za wspaniale zorganizowane przez Państwa przyjęcie z okazji chrztu naszego synka. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna , wszystkie potrawy wyśmienite, sala pięknie przyozdobiona co razem stworzyło niezwykłą atmosferę dzięki czemu ten wyjątkowy dla nas dzień pozostanie długo w naszej pamięci. Serdecznie pozdrawiamy

Barbara i Dominik

Serdecznie dziękujemy za rewelacyjną obsługę, miłą atmosferę, za wszystko co przyczyniło się do tego aby ten nasz szczególny dzień był tak wspaniały. Pozdrawiamy Paulina i Damian Grabowscy PS. Na pewno odwiedzimy jeszcze to miejsce. Będzie Was miło wspominać.

Serdecznie dziękujemy za rewelacyjną obsługę, miłą atmosferę, za wszystko co przyczyniło się do tego aby ten nasz szczególny dzień był tak wspaniały. Pozdrawiamy PS. Na pewno odwiedzimy jeszcze to miejsce. Będzie Was miło wspominać.

Paulina i Damian

Dziękujemy za cudownie spędzone chwile, za cudowną obsługę! Te chwile na zawsze pozostaną w naszej pamięci! Dziękujemy

Ewa i Łukasz

Nie przebierając w słowach, gdyż żadne nie jest w stanie opisać tego jak było wspaniale... słowa mamy dwa: BYŁO MEGA! :) DZIĘKUJEMY!!!

Alina i Rafał

Serdecznie dziękujemy za zorganizowania wspaniałego przyjęcia weselnego, zachwyt gości widoczny był od pierwszej do ostatniej minuty imprezy, jedzenie pyszne, obsługa perfekcyjna, aż żal wracać do domu... Pozdrawiamy i dziękujemy.

Ania i Marcin

Było wspaniale. Bardzo dziękujemy! Wspaniałe jedzenie i wspaniała impreza. Pozdrawiamy

Asia i Paweł

Bardzo dziękujemy za świetną organizację wesela - wszystko dopięte na ostatni guzik :) Goście pod wrażeniem, my nie możemy wyjść z podziwu! DZIĘKUJEMY!

Olga i Ernest

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za perfekcyjnie przygotowane przyjęcie i świetną obsługę. Dołączamy do grona zadowolonych klientów. Pozdrawiam

Zbigniew

Jeszcze raz chciałam Pani, oraz Personelowi kuchennemu bardzo podziękować, za przygotowanie cateringu komunijnego na 3 maja. Wszystkie dania były wspaniale udekorowane i doprawione tak, że smakowały wszystkim nawet tym, którzy są wybredni i nie przepadają za kremem z zielonego groszku. Objętość poszczególnych dań przekraczała, także zamówioną ilość porcji. Pozdrawiam

Renata