Serdecznie dziękujemy za wspaniale zorganizowane przyjęcie, pyszne jedzenie , profesjonalną obsługę

Ania i Miłosz

Wspaniałe przyjęcie, Wszyscy goście wychodzili bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

Marcelina i Paweł

Myślę, że nie byliśmy najłatwiejszymi klientami. Przede wszystkim dlatego, że należymy to trudnej kategorii ludzi, którzy "wszystko chcą sami", przede wszystkim ja-panna młoda. Ślub i wesele przygotowywaliśmy równy rok, więc w naszej głowie zdążył rozwinąć się obraz idealnego dnia ślubu, któremu trudno sprostać osobom z zewnątrz, choćby dlatego, że nie siedzą w naszej głowie. Serdecznie polecam Pallatię, bo jest miejscem, które absolutnie odpowiedziało na nasze marzenia, w którym nie musieliśmy się niczym martwić, ale mogliśmy, po prostu, oddać się radości, zabawie, gościom, ponieważ gospodarze-właściciele i grupa świetnych kelnerów wszystkiego pilnowała i potrafiła dostosować się do naszych potrzeb. Myślę, że należą się im w sumie przeprosiny, ponieważ wbrew regułom np. wymogliśmy na nich, aby najpierw rozdawali jedzenie gościom a potem nam-młodym, co łamie wszelkie konwenanse (było to powodowane tym, że przedstawialiśmy kilkoma słowami każdego z gości w trakcie posiłków, więc chcieliśmy jeść na końcu), ja, choć obiecywałam, że nie będę tego robić, zakradałam się do kuchni, wyjmując paczki z ciastami (chociaż zawsze w gotowości któryś z kelnerów czekał, aby ją mi podać, proszę nie pytać, dlaczego to robiłam, bo nie wiem), przesuwali grafik dań tak, aby goście się wytańczyli, zabawy zostały dokończone, rodzina, która nie tańczy, zdążyła zgłodnieć, etc. Reasumując, bo można by opowiadać naprawdę długo: przemiła i profesjonalna obsługa, ogromnie wygodna sala zarówno ta do jedzenia, ja i taneczna (proszę mi wierzyć, wszyscy goście sobie chwalą to ułożenie), czyściuteńko, liczne pokoje dla przyjezdnych, wspaniałe jedzenie - nie do przejedzenia!!!, zero stresów, serdecznie polecam!

Anna

Z całego serca dziękujemy za to, że wesele naszego syna Kuby i naszej cudownej (nareszcie!) synowej Ani było czymś wyjątkowym. Cała impreza dzięki Pani profesjonalizmowi była zorganizowana na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani i Pani doskonale dobranemu personelowi. Przemiły szef sali, urocze Panie i Panowie kelnerzy i wszyscy, z którymi mieliśmy kontakt pozostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie. Piękny wystrój, pyszne jedzenie, sterylna czystość – to jest to! Do Was będzie się chciało wracać! Być może (co daj Boże!) wrócimy na chrzciny! Jak na razie – będziemy na lewo i prawo rozpowiadać jak extra jest Pallatia, i ludzie, którzy ją tworzą! Jeszcze raz serdeczne dzięki. Pozdrawiamy

Danuta i Jacek

Dziękujemy za organizację Wesela było cudownie. Obsługa pierwsza klasa:)

Dziękujemy za organizację cudownego wesela! Przyjęcie było fantastyczne, obsługa przemiła, jedzenie przepyszne!

Marzena i Marcin

Pisze żeby powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni po wczorajszych chrzcinach w Państwa lokalu. Wszystko było smaczne, obsługa super, goście zadowoleni :)

Gorąco dziękujemy za wspaniałe przygotowanie naszego przyjęcia weselnego, które na długo pozostanie w pamięci naszej i gości. Dziękujemy za piękną salę, pyszne jedzenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Marzena, Szymon oraz Jagoda

Pragnę serdecznie podziękować za organizację naszej małej rodzinnej uroczystości. Było naprawdę fajnie. Jedzenie super, stolik kawowy - super pomysł, obsługa bardzo przyjemna. Będzie to miejsce do którego chętnie będziemy wracać:) pozdr

Marta

Serdecznie dziękujemy za organizację cudownego i niezapomnianego wesela.

Dorota i Łukasz