Serdeczne podziękowanie za zorganizowanie oraz przygotowanie imprezy weselnej:) Jedzenie przepyszne, obsługa bez zarzutu. Gorąco polecamy! :) Serdecznie dziękujemy

Ewa i Piotr

Miało być skromne przyjęcie weselne a wyszło prawdziwe wesele! To zasługa nie tylko naszych gości, ale przede wszystkim załogi PALLATIA! Całość dopełniało pyszne jedzenie i piękna pogoda :) Wrócimy tu na pewno już z innego powodu :) Serdecznie dziękujemy za udane przyjęcie!

Kasia i Bartek

Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji najwspanialszego dnia w naszym życiu! Nasi goście byli zachwyceni salą, przepysznym jedzeniem, wspaniałą ciągle uśmiechniętą obsługą. Pani Joasia była niezastąpiona, a jej pomoc i dobre rady sprawiły, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Posiadacie Państwo wielki dar, a Wasze zaangażowanie i pasje sprawiają, że nie tylko my, ale każdy nasz gości czuł się tutaj jak w domu! Daliście nam Państwo jedne z najpiękniejszych wspomnień w naszym życiu! Dziękujemy

Magdalena i Jakub

Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji najwspanialszego dnia w naszym życiu! Nasi goście byli zachwyceni salą, przepysznym jedzeniem, wspaniałą ciągle uśmiechniętą obsługą. Pani Joasia była niezastąpiona, a jej pomoc i dobre rady sprawiły, że czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. Posiadacie Państwo wielki dar, a Wasze zaangażowanie i pasje sprawiają, że nie tylko my, ale każdy nasz gości czuł się tutaj jak w domu! Daliście nam Państwo jedne z najpiękniejszych wspomnień w naszym życiu!

Dziękujemy Magdalena i Jakub

Drodzy, Bardzo dziękujemy za organizację najlepsiejszego wesela jakie mogliśmy sobie tylko wymarzyć. Pyszne jedzenie, nienaganna obsługa, wystrój jak z bajki, a co najważniejsze uśmiech, u każdego na każdym kroku. Każdy z naszych gości wychwalał organizację naszego wesela co może poświadczyć o tym, że uczyniliście ten nasz dzień idealnym. Mówi się, że wesele nie jest dla Państwa Młodych tylko dla gości. To dzięki Wam poczuliśmy się jak goście. Wrócimy niedługo - tego możecie być pewni :) Serdecznie dziękujemy!

Agnieszka i Jakub

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy za cudowne wesele! Będziemy polecać komu tylko się da.

Paulina i Grzegorz

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i całej obsłudze restauracji Pallatia za wszelką pomoc w wykreowaniu wymarzonego przez nasz przyjęcia weselnego! Profesjonalna i miła obsługa! Pyszne jedzenie! Przepiękna sala! Dzięki Wam ten dzień na zawsze pozostanie w naszej (ale i nie tylko naszej) pamięci :) Żaden z gości weselnych nie wyszedł niezadowolony, co chyba jest najlepszym dowodem na to, że wybór Pallatii na miejsce naszego wesela był wyborem jak najbardziej trafionym. Życzymy, abyście mogli uszczęśliwić tak jeszcze wiele przyszłych par młodych! Pozdrawiamy i jeszcze raz ogromnie dziękujemy :)

Ania i Marek

Drodzy Właściciele "Pallatia" i obsługa sali weselnej. Serdecznie dziękujemy obsłudze "Pallatia" za organizację przyjęcia weselnego. Ogromne podziękowania za włożony trud w przygotowania przyjęcia i wspaniałą jego oprawę. Największe podziękowania dla cudownej obsługi sali weselnej, która była na każde zawołanie Państwa Młodych i spełniała nasze wszelkie kaprysy ( w szczególności kaprysy przerażonej Pani Młodej). Pan manager w niebieskiej koszuli BOSKI! Dziękuję serdecznie za ten magiczny czas :)

Katarzyna i Artur

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przygotowania, obsługi i całej organizacji najważniejszego przyjęcia w naszym dotychczasowym życiu. Pani Joannie szczególnie dziękujemy za pomoc, cenne rady, cierpliwość i wyrozumiałość. Nasi goście byli oczarowani pięknymi wnętrzami, smacznym jedzeniem oraz uczynną obsługą na najwyższym poziomie. z pewnością będziemy polecać to miejsce przyszłym Nowożeńcom z naszej rodziny.

Marta i Jarosław

Dziękujemy za miłą obsługę i za profesjonalizm. Nic dodać nic ująć. PROFESJONALIZM

Joanna i Jakub :)