Bardzo dziękujemy za wspaniałą obsługę, wyborne jedzenie, uśmiechy i wyrozumiałość obsługi! Wszystko było perfekt, wszyscy goście zachwyceni salą, my również. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej imprezie :) Zawsze i wszędzie będziemy polecać Pallatię :)

Darek i Aneta

Wspaniała impreza naszego życia. Dziękujemy !!!

Gosia i Marcin

Dziękujemy za wszystko. Było suuuper. Pozdrawiamy.

Jola i Łukasz

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne. Atmosfera była naprawdę cudowna w dużej mierze dzięki obsłudze. Widać że to zgrany zespół, tak trzymajcie. Do zobaczenia

Piotrek i Marta

Dziękujemy za cudowne wesele. Goście byli zachwyceni atmosferą, jedzeniem, przemiłą obsługą , wszystko było idealnie. Wszystkim znajomym będziemy polecać.

Gosia i Arek

Z całego serca DZIĘKUJEMY za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego. WSZYSTKO BYŁO IDEALNE! GOŚCIE ZACHWYCENI! OBSŁUGA ŚWIETNA! DZIĘKUJEMY !!!!

Monika i Przemek

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie super przyjęcia weselnego. Było tak jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy.

Justyna i Paweł

Bardzo serdecznie dziękujemy za najwspanialsze wesele pod słońcem! Wszystko było cudowne! Fantastyczna obsługa! Pyszne jedzenie! Przepiękna sala! Naszej wdzięczności nie da się wyrazić słowami !!! Jak wesele to tylko w Pallatii!!! Dziękujemy !!!

Natalia i Jakub

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie przepyszne, wszyscy goście bardzo zadowoleni ;) Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą organizacje wesela. Wszystko było PERFEKT. Wszyscy Goście byli zachwyceni salą, obsługą, kulinarnością no było i jest fantastycznie. Vielen, vielen Dank es war wunderbar.

Olivia i Dominik