Do góry

 

Bardzo dziękujemy za organizację naszego wesela! Obsługa i jedzenie - pełen profesjonalizm. Było fantastycznie.

17.09.2016 r.

Wioletta i Marcin

 

Serdecznie dziękujemy za organizację naszego wesela, przemiłą obsługę, świetne jedzenie i profesjonalizm. Życzymy dalszych sukcesów.

11.09.2016 r.

Zbyszek i Teresa

 

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego! Jedzenie było wyśmienite, obsługa na najwyższym poziomie. Pomoc i rady Pani Asi były nieocenione !

Dziękujemy !

10.09.2016 r.

Anna i Wojciech :)

 

Rewelacja ! Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszego przyjęcia weselnego!!! Dania pyszne! Obsługa na najwyższym poziomie! Organizacja wszystkiego na 100%! Piękne wesele, piękna uroczystość, wszystko wspaniałe!! Gdybyśmy mieli urządzać nasze wesele po raz drugi, na pewno byłaby to PALLATIA

Dziękujemy !

27.08.2016 r.

Magdalena i Mateusz

 

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne :)

Goście byli zadowoleni z obsługi i z jedzenia.

20.08.2016 r.

Karolina i Piotr

 

"Pallatia" - jeden wyraz...a kryje się pod nim wszystko co najlepsze...

Miejsce, gdzie spędzamy nie pierwszy raz cudowne chwile, wzruszamy się...

Gdzie wracamy z radością...

Obsługa pełna chęci, pomocy, wiecznie uśmiechnięta, rzeczowa i nad wyraz miła...

Jedzenie - palce lizać!

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!

Mamy nadzieję, ze gdy doczekamy się potomstwa, chrzciny zorganizujemy właśnie tu.

Ściskamy i pozdrawiamy!

15.08.2016 r.

Karolina i Błażej.

Ps.

wszystko było cudownie dzięki Wam.

 

Serdeczne podziękowania dla całej obsługi lokalu Pallatia za znakomitą organizację przyjęcia weselnego i profesjonalną obsługę!

Ps.

wszyscy Goście chwalili jedzenie!

Dziękujemy!

14.08.2016 r.

Ania i Tomek

 

Serdecznie dziękujemy za organizację przyjęcia weselnego, profesjonalizm, miłą obsługę, pyszne jedzenie i dekorację sali.

13.08.2016 r.

Asia i Marcin

 

Jesteśmy wdzięczni za fantastyczną organizację tak ważnego dla nas dnia. Dziękujemy obsłudze za ciągły uśmiech oraz pełen profesjonalizm, wyśmienite jedzenie oraz cierpliwość podczas przedłużających się poprawin. Pani Joannie gwarantujemy wykwalifikowanego personelu oraz utrzymania w nim pozytywnej energii oraz atmosfery.

Dziękujemy

6-8.08.2016 r.

Magdalena i Konrad :)

 

Serdecznie dziękujemy za organizację naszego wesela, przemiłą obsługę, świetne jedzenie i profesjonalizm.

Mamy nadzieję do zobaczenia :)

31.07.2016 r.

Natalia i Jacek

 

Kochani!!

Było wspaniale, cudownie.

Bardzo Dziękujemy .

10.07.2016 r.

Angelika i Michał

 

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne. Wszystko było perfekcyjne !Świetne jedzenie, profesjonalna obsługa, piękna sala. Wszyscy goście byli zachwyceni. Na pewno będziemy polecać!!!

03.07.2016 r.

Jola i Zbyszek

 

Z wyrazami największego szacunku, uznania i pod wrażeniem pełnego PROFESJONALIZMU serdecznie dziękujemy za rewelacyjną obsługę, przepyszne dania, uśmiech całej zgranej załogi i totalną bezproblemowość. Życzymy dalszych sukcesów. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy

25.06.2016 r.

Kasia i Michał

 

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za cudowne przyjęcie, pyszne jedzenie i świetną organizację. Wszyscy goście byli zachwyceni wystrojem, obsługą, każdy kelner pomagał jak się tylko coś nieprzewidzianego wydarzyło. Po prostu cudownie.

DZIĘKUJEMY

Ola i Karol

17.06.2016 r.

 

Z  całego serca dziękujemy za piękne przygotowanie i obsługę naszego wesela. Było doprawdy REWELACYJNIE : jedzenie - pyszne, wystrój sali - piękny, kelnerzy - pierwsza klasa. Wszyscy goście, z jakimi udało się porozmawiać w trakcie zabawy podkreślali, że wesele było naprawdę udane - w ogromnej mierze dzięki Państwu!

DZIĘKUJEMY

04.06.2016 r.

Kamila i Marek

 

Gorąco dziękujemy za organizację naszego wesela. Za piękne bukiety, za smaczne jedzenie i panujący tutaj klimat. Bardzo dziękujemy Pani Joasi za pomoc w wyborze cukierni. Ponadto chcemy podziękować całej obsłudze.

30.04.2016 r.

A i M

 

Wesele z wielkim smakiem i klasą. Na najwyższym poziomie. Jedzenie wprost bajeczne. Jesteśmy zachwyceni i bardzo dziękujemy.

29.04.2016 r.

Dagmara i Leszek

 

Pięknie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne, znakomita organizacja (zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach), cudowną obsługę i smaczne jedzenie. Polecam wszystkim !!!

24.04.2016 r.

Justyna i Piotr 

 

Super przyjęcie weselne, super jedzonko oraz obsługa ! Polecamy!

16.04.2016 r.

Agnieszka i Marcin

 

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie naszego przyjęcia weselnego. Wszyscy goście byli zachwyceni pięknym wystrojem, terenem wokół, pysznym jedzeniem oraz profesjonalnym podejściem obsługi. Szczególne podziękowania dla Właścicielki za WESELE NASZYCH MARZEŃ :)

25.04.2015 r.

D&G

 

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie weselne. Wszyscy byli pod wrażeniem.

09.04.2016 r.

 

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne, pyszne jedzenie oraz profesjonalną obsługę. Cudowne przyjęcie.  Dziękujemy.

30.01.2016 r.

Magda i Jarek

 

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia weselnego :). Jesteśmy bardzo zadowoleni z jedzenia oraz wspaniałej obsługi. WSZYSTKO BYŁO PERFEKCYJNIE :)

31.12.2015 r./01.01.2016 r.

Anna i Wojciech